DZIEŃ DZIECKA


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Teatrzyk "Psotka śmieszka"

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie „Psotka Śmieszka” przygotowane przez Teatrzyk Warszawski Koliberek. Spektakl przedstawia historię ludzi, którzy byli niezadowoleni ze swojego życia. Psotka Śmieszka postanowiła to zmienić, za sprawą czarodziejskich bucików i tym samym namieszać w życiu lokatorów kamienicy. Rzecz się okazała prosta tak jak brzmiało przysłowie „pieniądze i bogactwo szczęścia nie dają”. Wystarczy docenić to co się ma i uwierzyć w siebie, a będziemy szczęśliwi.
gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Marzanna zimowa panna


gallery thumbnain
Spotkanie z pilotem...


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
 Kasztankowe cudaki - konkurs

W ramach konkursu ,,Kasztankowe stworki” ogłoszonego dla dzieci z młodszych grup, rodzice wraz ze swoimi pociechami przygotowali prace wykonane z materiału przyrodniczego. Wykorzystując kasztany, żołędzie, szyszki, listki, patyczki, korale jarzębiny powstały koniki, dżdżownice, ludziki i wiele innych postaci. Największe zaciekawienie wzbudziła praca wykonana przez Bartka G. wraz z rodziną.
gallery thumbnain
Bal nad bale...


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Zabawa z Mikołajem


gallery thumbnain gallery thumbnain
Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka połączyliśmy z Jasełkami i grupową Wigilią.
gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Spotkanie z policjantem

W dniu 09.10 .15r. odwiedził nas w Przedszkolu Nr 171 P. Artur Lipiec- policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Przedstawił dzieciom ciekawą prezentację multimedialną "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba”. SpongeBob Kanciastoporty zaprezentował dzieciom zasady bezpiecznego zachowania na drodze, w jej pobliżu, podczas jazdy samochodem i rowerem. Podczas prezentacji dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez bohatera. W nagrodę za aktywny udział w zajęciach wszystkie dzieci otrzymały od prowadzącego kamizelki odblaskowe.
gallery thumbnain