DZIEŃ DZIECKA


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Teatrzyk "Psotka śmieszka"

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie „Psotka Śmieszka” przygotowane przez Teatrzyk Warszawski Koliberek. Spektakl przedstawia historię ludzi, którzy byli niezadowoleni ze swojego życia. Psotka Śmieszka postanowiła to zmienić, za sprawą czarodziejskich bucików i tym samym namieszać w życiu lokatorów kamienicy. Rzecz się okazała prosta tak jak brzmiało przysłowie „pieniądze i bogactwo szczęścia nie dają”. Wystarczy docenić to co się ma i uwierzyć w siebie, a będziemy szczęśliwi.
gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Spotkanie z pilotem...


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Bal nad bale...


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Pasowanie na Przedszkolaka

Szanowni Rodzice! Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka",która odbędzie się 27-go listopada 2015 roku (piątek) o godzinie 15:30 w Sali gr. I. Bardzo prosimy o przygotowanie strojów galowych dla dzieci: dziewczynki-biała bluzeczka, ciemna spódniczka, białe rajstopki, chłopcy- koszulka, ciemne spodnie, krawat lub mucha. Stroje , w podpisanej torebce,prosimy przekazać rano nauczycielce w grupie.Dzieci, które chodzą do domu po obiedzie,proszone są o przybycie -już w eleganckich strojach- o godzinie 15:15. Serdecznie zapraszamy ! Pani Agnieszka i dzieci
„Podwodny świat”


gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain
Święto Pieczonego Jabłka

W dn. 19.10.15 r. dzieci z naszego przedszkola bawiły się na balu z okazji Święta Pieczonego Jabłka. Impreza była finansowana z funduszy Komitetu Rodzicielskiego - dziękujemy za wpłaty. Na czas zabawy sala gimnastyczna zamieniła się w wielki sad z girlandami jabłek i z wielkim jabłkiem pośrodku, którego odwiedził robaczek Stefanek. Większość przedszkolaków ubrana była w jesienne stroje, na głowach miały wykonane przez panie nauczycielki opaski z emblematem jabłka. Na początku dzieci utworzyły wesoły korowód i wspólnie z prowadzącymi, p. Grażynką i p. Andrzejem, rozpoczęły tańce oraz wspólne śpiewanie piosenek o „ jabłkowej” tematyce. Jednak wiele emocji i radości wzbudziły w dzieciach konkursy . Było doniesienie jabłka na łyżce do celu, karmienie kolegi jabłkiem przy zakrytych oczach oraz obieranie jabłka przez nauczycielki celem uzyskania jak najdłuższej skórki( bowiem wszyscy wiedzą, że jabłka ze skórką są najzdrowsze). Na koniec wszyscy z ochotą zjedli pieczone jabłka. Oby więcej tak smacznych imprez.
gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain gallery thumbnain